Strona Hodowli  Szczenięta

Decyzja zapadła...będzie MIOT "M". Tradycyjnie imiona naszych szczeniaczków będą się zaczynały od pierwszej litery imienia Tatusia, a Tatusiem będzie MANFRED z Norblińskiej Doliny, znany w środowisku pod pseudonimem
Henio-Bubiś.:-) Jest to młody samiec, doskonale się zapowiadający, zdobywający uznanie w oczach Sędziów. Mamusią Sząbruczków będzie nasza Nircia, suka o wyważonym charakterze i pieszczoch nad pieszczochy! Rodzice są zdrowi pod kątem dysplazji.
Na tej podstronie bedę się dzielić z Państwem naszym oczekiwaniem na Maluchy, ich narodzinami, życiem od pierwszych chwil po urodzeniu aż do odejścia do nowych domków. Jednym słowem BĘDZIE NA BOGATO!!

RODOWÓD SZCZENIĄT

Czy widziecie co mnie urzekło w TYM właśnie psie? To jest HENIO...prawda, że do "twarzy" mu w różowym???
Osobisty urok tego psa zdobywa damskie serca - i te ludzkie i te psie! ;-)
∗ 21.09.2014 ∗
Zapraszamy do galerii Sząbruczków.


∗ 18.09.2014 ∗


16.09.2014 ∗ 16 września przyszło na świat dwóch wspaniałych i dorodnych chłopców oraz jedna cudna, prześliczna dziewczynka, nasz Rodzyneczek. Nircia czuje się dobrze i my też.

07.09.2014 ∗ 54 dzień ciąży...Nircia już mnie musztruje! w nocy...Pancia wstań i mnie do garderoby wpuść...nad ranem...Pańcia wstań i na dwór mnie wypuść..Mąż 6sta rano wstał, wygląda przez okno, bo słychać, że coś nam sie tłucze pod schodami w drewnie...ja patrze a tam Nircia sobie gniazdko robi, czyli znów nasza suczka stwierdziła, że tam bedzie najlepsze miejsce dla dzieci! O! Czas skręcać kojec dla czarnej Rodzinki.

W lipcu spotkały się nasze Czarnuszki. Mazurskie klimaty, cisza, sielanka...tak tak...spodziewamy się malutkich Sząbruczków! USG potwierdziło, że ciąża jest! Termin porodu to 17-sty wrzesień.Strona Hodowli  Szczenięta

Projekt i wykonanie: Agata Rawłuszko
Copyright © Agata Rawłuszko-Z Sząbrukowego Lasu. 2012-2014